FIXNET 

800 100 600Bezplatná infolinka 
 
Úvodní stránka Pro zákazníky Vyúčtování a platby

Vyúčtování a platby

Internet a televize Sušice

 

Způsobů úhrady za poskytované služby vám nabízíme hned několik, vyberte si ten, který nejvíce vyhovuje vašim potřebám.

Inkaso

V bance si povolte inkaso ve prospěch našeho účtu - příjemce platby 3263917359/0800 do částky, kterou si zvolíte (s ohledem na využívané doplňkové služby), bez uvedení termínu, variabilního symbolu či specifického symbolu. Při vyúčtování služeb za aktuální měsíc budeme sami žádat příslušnou částku. Splatnost je do 15. dne v měsíci.

Inkasní limit doporučujeme nastavit na dvojnásobek vašeho měsíčního paušálu.

Po zavedení  inkasa nám prosím zašlete e-mail na info@fixnet.cz, kde nám tutu skutečnost oznámíte spolu s číslem vašeho účtu a výší vašeho inkasního limitu. V případě, že bude kdykoli váš limit překročen, zašleme vám automaticky tištěné vyúčtování s upozorněním na tuto skutečnost.

Trvalý příkaz

Zadejte ve prospěch účtu 3263917359/0800 včetně specifického symbolu uvedeného na vašem vyúčtování, uvedeného se splatností nejpozději k 10. dni kalendářního měsíce, za který jsou služby poskytovány. Samostatné variabilní symboly na jednotlivých daňových dokladech (vyúčtováních) ignorujte, vaši platbu spárujeme dle specifického symbolu.

Příkaz k úhradě - jednorázový

Vyúčtování služeb je zasíláno na e-mailovou adresu, která je uvedena v písemné smlouvě nebo u starších smluv do přidělené e-mailové schránky ve tvaru jmeno.prijmeni@fixnet.cz. Splatnost je 10 dnů. Jako variabilní symbol uvádějte vždy číslo příslušné faktury a platbu provádíte na účet společnosti, který je uveden na každém vyúčtování.

Složenkou

Složenka je vám zasílána vždy s tištěným vyúčtováním, které je zasláno na adresu uvedenou ve smlouvě o poskytování služeb. Při platbě složenkou je třeba dodržovat splatnost uvedenou na zaslaném vyúčtování. Tato forma platby je vždy zpoplatněna částkou 20 Kč za každou zaslanou složenku a vyúčtování. 

Hotově

Platbu za služby lze rovněž realizovat složením hotovosti na našem Zákaznickém centru, adresa Pravdova 1274, Sušice a to v běžné pracovní době.

Platba kartou online

Za služby FIXNET můžete zaplatit platební kartou přes internetové rozhraní. Přijímáme karty VISA, VISA Electron MasterCard a Maestro. Podívejte se na bližší informace o platbě kartou online.